Produkty interfejsu operatora Aeg L8te73c

Aeg L8te73c to produkt interfejsu operatora firmy Aeg. Jest to wysokiej jakości produkt zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom łatwego dostępu do aplikacji biznesowych. Zawiera on szereg funkcji, w tym wyjścia wideo i audio, wejścia i wyjścia optyczne, łącza sieciowe, porty USB oraz wyjścia audio i wideo. Pozwala on użytkownikom na łatwe konfigurowanie i korzystanie z sieci bezprzewodowych, dzięki czemu mogą oni uzyskać dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność i jest kompatybilny z systemami Windows i MacOS. Jest to doskonały narzędzie do tworzenia i zarządzania aplikacjami w środowiskach biznesowych.

Ostatnia aktualizacja: Produkty interfejsu operatora Aeg L8te73c

9000 ComfortLift®

9000 ComfortLift® to zmywarka, którą łatwo opróżnić i napełnić. Unikalna technologia podnosi kosz do wysokości talii – wystarczy lekko go popchnąć.

Dowiedz się więcej na temat zmywarek

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Projektowanie kuchni. Na twoich warunkach.

ComboHob MultiBridge to połączenie wydajnej płyty indukcyjnej z okapem w jednym doskonałym urządzeniu. Projektowanie kuchni nie musi już podlegać ograniczeniom związanym z umiejscowieniem wiszącego okapu. Skorzystaj ze swobody projektowania, jaką zapewnia hybrydowa płyta grzejna.

Płyta grzejna i okap w jednym. W urządzeniu ComboHob.

ComboHob to połączenie okapu i wydajnej płyty indukcyjnej. Zapewnia nieograniczone możliwości aranżacji nowej kuchni. Niezrównana wygoda i nowoczesny, minimalistyczny wygląd.

Automatyczne działanie okapu. Dzięki funkcji Hob2Hood.

Technologia Hob2Hood umożliwia automatyczne działanie okapu podczas gotowania. Zwiększenie lub zmniejszenie temperatury płyty grzejnej powoduje odpowiednie dostosowanie siły wyciągu okapu. Dzięki temu można skupić się wyłącznie na gotowaniu.

Gotowanie w dużych ilościach za jednym razem. Dzięki funkcji MultiBridge.

Wydobądź smak na pierwszy plan dzięki funkcji MultiBridge. Korzystaj z lepszego rozprowadzania ciepła, automatycznego równoważenia mocy i równomiernego nagrzewania większych naczyń lub płyty plancha. Większa swoboda i radość z gotowania.

Łatwe czyszczenie. Z myślą o wygodzie użytkowania.

Kratkę wentylacyjną, która znajduje się w środkowej części płyty ComboHob, można całkowicie zdjąć. Zapewnia to dostęp do aluminiowego filtra przeciwtłuszczowego i umieszczonego wewnątrz wysokowydajnego filtra przeciwzapachowego. Wszystko to z myślą o bezproblemowym czyszczeniu.

Temperatura i siła wyciągu. Regulowane przez dotyk.

Reguluj precyzyjnie temperaturę i siłę wyciągu za pomocą dotykowych elementów sterujących Direct Touch. Każde z pól grzejnych płyty ComboHob ma oddzielne sterowanie. Zapewnia to przejrzystość i możliwość łatwej zmiany ustawień mocy grzania i siły wyciągu.

Sprawdź promocyjną ofertę dostępną u naszych Partnerów!

Schneider Electric – bądź na bieżąco!

Przekaźniki kontroliPrzekaźniki kontrolne monitorują i wykrywają nieprawidłowe warunki pracy. Dostępne w wersji z tradycyjnymi pokrętłami lub technologią NFC.
  • Sprawdź

Przekaźniki czasoweKompletna gama wydajnych przekaźników czasowych do zastosowań przemysłowych. Dostępne z konwencjonalnymi pokrętłami lub technologią NFC.Sprawdź Otwiera w nowym oknie

Przekaźniki elektromechanicznePrzekaźniki obejmują przekaźniki interfejsowe, miniaturowe i przekaźniki mocy od 1 styku CO do 4 styków CO, do 30 A.

Przekaźniki półprzewodnikowePrzekaźniki SSR oferują wąski interfejs, modułowy montaż na szynie DIN oraz na panelu. Kompletne, innowacyjne i kompaktowe rozwiązanie dla aplikacji przemysłowych.

Jak przenieść Twoją instalację na wyższy poziom z przekaźnikiem kontrolnym NFC?Zobacz nasze filmy i zrozpocznij pracę z przekaźnikami Zelio już teraz!

Obejrzyj więcej filmów

Większa wydajność interfejsów operatoraOferujemy wszystko, co jest potrzebne do projektowania estetycznych i ergonomicznych interfejsów operatorskich. Szeroka gama produktów Schneider Electric z zakresu automatyki i sterowania umożliwia szybszą instalację i uproszczoną konserwację, jednocześnie redukując koszty projektu.

Szybki i prosty wybór oraz personalizacja produktów

Bezprzewodowy, bezbateryjny blok styków Harmony ZBRT.Nadajnik dla bezprzewodowych i bezbateryjnych przycisków.Dowiedz się więcej

Harmony XAP Kasety sterowniczeMetalowe kasety sterownicze Harmony XAP posiadaą warianty od 1 do 12 otworów z wykorzystaniem przycisków Harmony 22 mm XB4.

Jak połączyć i rozłączyć ZBRT1 – ZBRT2? Odkryj nowe możliwości Harmony.Odkryj wszystkie możliwości nowego rozwiązania Harmony, które zapewniają wytrzymałość, ergonomię i nowoczesny wygląd interfejsu operatora maszyny.

Jak monitorować urządzenia za pomocą ZBRT1 lub ZBRT2 oraz Harmony Hub?Wybierz optymalną obudowę przemysłową układu sterowania twojej maszyny lub aplikacji, korzystając z cyfrowego narzędzia doboru "Digital Rules„.

Jak dobrać personalizowany przycisk Harmony serii XB5?Zwiększ wydajność swoich urządzeń dzięki najszerszej gamie przekaźników, zaprojektowanych w celu spełnienia Twoich potrzeb w zakresie przewodowych funkcji logicznych i interfejsów PLC.

Pierwszy przycisk antybakteryjny HarmonyPoznaj produkty TeSys zapewniające wysoką niezawodność dzięki długiej żywotności mechanicznej i elektrycznej, dostępne wraz z pełną linią akcesoriów do sterowania silnikami i obciążeniem, spełniających normy IEC i NEMA.

Uniwersalny blok LED dla wszystkich podświetlanych funkcji lampek i przycisków w serii Harmony XB4/XB5

Harmony optymalizuje strukturę bloków LED z przejścia z 6 kolorowych diod LED na jedno
uniwersalne źródło światła.
Unikalna technologia, która zapewnia najlepsze podświetlenie, to:
• Optymalizacja numerów katalogów dla wszystkich funkcji z podświetleniem Harmony,
• Poprawiona intensywność oraz kontrast ze zwiększoną czystością kolorów,• Szybka i łatwa instalacja,• Uproszczona konserwacja,• Uproszczona nomenklatura przy doborze wykonań modułowych napędów oraz bloków LED Harmony serii XB4 oraz XB5.

Ograniczenie rozwoju bakterii i mikroorganizmów na powierzchniach narażonych na częsty kontakt nigdy nie było tak ważne.Schneider Electric wprowadził dodatek antybakteryjny w postaci domieszek srebra do tworzywa, z którego produkowane są przyciski Harmony - hamując rozwój bakterii i drobnoustrojów powodujących nieprzyjemny zapach, odbarwienia, przebarwienia, zniszczenie lub korozję na powierzchni przycisków.

Sprawdź

Przyciski awaryjnego zatrzymania

Zwiększ odporność powierzchni maszyn narażonych na częsty kontakt• Zahamowanie rozwoju mikroorganizmów na przyciskach• Organiczeine rutynowych czynności związanych z czyszczeniem i dezynfekcją, redukując koszty operacyjne• Nie wypłukuje: pozostaje obojętny do czasu kontaktu z bateriami• Ograniczenie rutynowych czynności związanych z czyszczeniem i dezynfekcją, redukując koszty operacyjne

Produkty interfejsu operatora Aeg L8te73c

Bezpośredni link do pobrania Produkty interfejsu operatora Aeg L8te73c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Produkty interfejsu operatora Aeg L8te73c