Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160

Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160 jest idealnym narzędziem do drukowania wysokiej jakości zdjęć i grafiki. Jest to jedna z najnowszych drukarek Epson, wyposażona w technologię druku z pięcioma atramentami, dzięki której uzyskasz wyjątkowo żywe i szczegółowe druki. Drukarka jest wyposażona w zaawansowany system kontroli jakości druku, który gwarantuje wyraźne i niezawodne wydruki. Dodatkowo, drukarka jest łatwa w użyciu i oferuje łatwe w obsłudze opcje drukowania, kopiowania i skanowania. Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160 to doskonałe narzędzie do wykonywania wysokiej jakości wydruków i grafiki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160

Epson to potentat wśród producentów drukarek, kserokopiarek i projektorów. Nie wszyscy wiedzą, że Epson jest własnością jednego z największych producentów zegarków elektronicznych na świecie - firmy Seiko. Założona w 1942 roku firma znana była pod nazwą Daiwa Kogyo i była zalążkiem tak Epsona jak i Seiko. Gdy marka stała się oficjalnym producentem czasomierzy sportowych na potrzeby olimpiady w 1964 okazało się, że organizator potrzebuje stoperów z możliwością wydruku. Tak właśnie zaczęła się przygoda marki z urządzeniami biurowymi.

W 1975 roku pojawiła się marka Epson. W 1978 roku świat dzienny ujrzała legendarna drukarka TX-80 przeznaczona do użytku z równie legendarnym komputerem Commodore PET.  Rok później Epson został najpopularniejszym producentem drukarek w USA. Od tamtej pory jest jednym z liderów rynku urządzeń biurowych i nie tylko.

W dziale download znajdziecie sterowniki do tak popularnych linii modelowych jak "Stylus", "Action Laser" i wielu innych.

Niestety, ten produkt nie jest już dostępny. Sprawdź poniżej opcje obsługi ciągłej.

Parametry techniczne

Parametry techniczne

Cechy i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Technika

Minimalna wielkość kropel

4 pl

Rozdzielczość drukowania

1. 440 x 720 DPI

Drukowanie

Print Speeds (CAD A1 page size)

Quick 0 ppm, Max Quality 9 ppm

Obsługa papieru / nośników

Formaty papieru

A3 (29, 7x42, 0 cm), A4 (21. 0x29, 7 cm)

Informacje ogólne

Wymiary produktu

609‎ x 311 x 175 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Kompatybilne systemy operacyjne

Mac OS 10. 3+, Windows 2000, Windows XP

AkcesoriaAkcesoria

Nośniki

Business Paper

Dwustronny papier matowy

Papier Photo Quality Ink Jet

Papier matowy o dużej gramaturzeTradycyjny papier fotograficzny

WsparcieWsparcie

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź najnowsze odpowiedzi na często zadawane pytania, sterowniki, podręczniki, oprogramowanie i informacje o gwarancji dla swojego produktu.

Pobieranie sterowników
Epson Stylus Color 1160 Version 5. 0BE


Ręczne aktualizowanie sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE:

Ten wbudowany sterownik Stylus Color 1160 Version 5. 0BE powinien być dołączony do systemu operacyjnego Windows® lub jest dostępny za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows®. Korzystanie z tych wbudowanych sterowników Printer będzie obsługiwać podstawowe funkcje.Ten przewodnik poprowadzi Cię przez aktualizowanie sterowników Epson.

Producent: Epson
Funkcja: Drukarka
konfiguracja: Stylus Color 1160 Version 5. 0BE
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczna aktualizacja sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE:

Sugestia: Zalecamy skorzystanie z takiego narzędzia, jak DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], jeśli nie masz doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu Epson Drukarka. Nasze narzędzie do aktualizacji sterowników automatycznie zajmuje się pobieraniem i aktualizacją prawidłowych sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE.

Gdy używasz DriverDoc do aktualizacji sterowników Drukarka, możesz również automatycznie zaktualizować wszystkie inne sterowniki urządzeń na swoim komputerze. Zapewniając dostęp do bazy danych z ponad 2 150 000 sterowników urządzeń (rozwijanej każdego dnia), aplikacja zapewnia, że otrzymasz odpowiednie sterowniki za każdym razem.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji Stylus Color 1160 Version 5. 0BE


Co może pójść źle aktualizując sterowniki Stylus Color 1160 Version 5. 0BE i dlaczego to zrobić?

Większość osób nie podejmuje aktualizacji sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE, ponieważ mogą napotkać błędy lub awarie.

Jakie są korzyści i zagrożenia związane z aktualizacjami sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE?

Zwiększony zakres funkcji po zainstalowaniu sterownika Stylus Color 1160 Version 5. 0BE, a także wzmocniona wydajność i kompatybilność sprzętu to korzyści płynące z instalacji prawidłowych sterowników. Z drugiej strony, zainstalowanie nieodpowiednich sterowników typu Drukarka może skutkować serią problemów, w tym awariami komputera, kiepską wydajnością i ogólną niestabilnością systemu. org/Question">

Co to jest zgodność systemu operacyjnego dla sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE?

Obsługiwane systemy operacyjne dla Stylus Color 1160 Version 5. 0BE obejmują Windows. org/Question">

Kiedy jest odpowiedni czas na aktualizację sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE?

Powszechną rekomendacją jest aktualizacja sterowników Stylus Color 1160 Version 5. 0BE po dużych aktualizacjach systemu Windows.Zapewnienie właściwego kierowcy

Możliwe jest powiązanie błędów Stylus Color 1160 Version 5. 0BE z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami systemowymi. Sterowniki urządzeń mogą funkcjonować jeden dzień, a następnie przestać działać następnego dnia z wielu przyczyn. Dobrą wiadomością jest to, że sterownik systemu Drukarka zawsze można zmodyfikować, aby rozwiązać problem laptopa.

Znalezienie dokładnych sterowników zgodnych z Twoim urządzeniem Stylus Color 1160 Version 5. 0BE może być trudne. Jednak nawet jeśli jesteś dobry w lokalizowaniu, instalowaniu i uaktualnianiu sterowników dla Stylus Color 1160 Version 5. 0BE, nadal można tracić dużo czasu i być bardzo sfrustrowanym tym przedsięwzięciem. Niepoprawny sterownik lub wersja sprzętu spowoduje dalsze uszkodzenia.

Aby uzyskać czas i wysiłek związany z procesem aktualizacji sterowników, zalecamy użycie oprogramowania narzędziowego sterowników. Narzędzie do aktualizacji sterowników upewnia się, że sterowniki systemu operacyjnego komputera są aktualne i są poprawnie dopasowane do sprzętu w systemie. Tworzenie kopii zapasowej sterowników zapewnia bezpieczeństwo wiedzy, że można przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli coś pójdzie nie tak.3 najpopularniejsze sterownika do Epson Stylus Color 1160 Version 5. 0BE (1836 Modele)


  • 1. 02235


  • 1000 ICS


  • 1000 ICS Version 2. 54A


(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Stylus Color 1160 Version 5. 0BE jednym kliknięciem w DriverDoc:Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik zastępczy Epson Stylus Color 1160