Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace

Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace to profesjonalny podręcznik dla pilotów samolotów modelu Ge Ajcm08ace. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje, których potrzebują piloci, aby bezpiecznie i skutecznie zarządzać lotem. Zawiera wyczerpujące informacje na temat procesu podejmowania decyzji, zarządzania awaryjnymi sytuacjami, działania w warunkach sztormowych oraz inne ważne zagadnienia związane z operacjami lotniczymi. Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje dotyczące obsługi samolotu, w tym instrukcje dotyczące obsługi systemów automatycznych, czynności serwisowych i wymaganych procedur bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace

Oficjalny podręcznik znanego na całym świecie Brytyjskiego Stowarzyszenia Szybowcowego zalecany zarówno pilotom jak i instruktorom. Uczniom-pilotom przed lekturą niniejszej książki wskazane jest zapoznanie się z podstawami w innych publikacjach lub ukończenie teoretycznego szkolenia szybowcowego w ramach kursu podstawowego ze względu na złożoność omawianych zagadnień.

Jest to bogato ilustrowany i przyjazny dla czytelnika podręcznik. Prowadzi przez najważniejsze teorie lotu. Wskazuje „niezbędne” minimum wiedzy stanowiące wiarygodne źródło, które można wielokrotnie badać lub zgłębiać w razie potrzeby. Złożone tematy przedstawiono możliwie najprościej i z angielskim humorem, a 400 rysunków dodatkowo objaśnia materiał z takich dziedzin jak:

fizyka,
aerodynamika i mechanika lotu,
osiągi,
budowa i wytrzymałość konstrukcji,
osprzęt,
sytuacje niebezpieczne,
meteorologia.

Podręcznik tłumaczy w jaki sposób i dlaczego latają szybowce wyjaśniając jednocześnie jak powyższe zagadnienia łączą się ze sobą.

Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pilota Ge Ajcm08ace