Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspron 1525

Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspiron 1525 to oficjalny dokument dotyczący naprawy urządzenia Dell Inspiron 1525. Dokument zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące konfiguracji, naprawy i konserwacji tego konkretnego modelu Dell Inspiron. Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspiron 1525 może być użyty do określenia dokładnych części, które należy wymienić w przypadku naprawy, jak również do zapoznania się z dokładnym procesem naprawy urządzenia. Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspiron 1525 może być również użyty do określenia najlepszych praktyk dotyczących konserwacji i utrzymania urządzenia, jak również wyeliminowania wszelkich problemów i nieprawidłowości, które mogą wystąpić, gdy urządzenie jest używane.

Ostatnia aktualizacja: Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspron 1525

Pobieranie sterowników
Dell Inspiron 1525 (15")


Ręczne aktualizowanie sterowników Inspiron 1525:

Domyślne wersje sterowników dla urządzeń Inspiron 1525 można uzyskać za pośrednictwem aktualizacji%%os%% lub Windows®. Te sterowniki Laptop są podstawowe, ale obsługują podstawowe funkcje sprzętowe.Oto pełny przewodnik na temat ręcznego aktualizowania tych sterowników urządzeń Dell.

Utworzony przez: Dell
Klasyfikacja: Laptop
Wersja: Inspiron
Seria: 15"
Numer modelu: 1525
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczna aktualizacja sterowników Inspiron 1525:

Sugestia: Użytkownicy Windows, którzy nie mają doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu Dell Laptop, mogą skorzystać z narzędzia DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej pobrać najnowsze sterowniki 1525. DriverDoc to narzędzie, które automatycznie pobiera i aktualizuje sterowniki Inspiron 1525, zapewniając, że instalujesz odpowiednią wersję sterownika dla swojego systemu operacyjnego.

Kiedy korzystasz z aplikacji do aktualizowania sterowników, takiej jak DriverDoc, pozwala ona zaktualizować nie tylko sterowniki typu Laptop, ale również wszystkie inne niezbędne sterowniki na Twoim komputerze. Dzięki bazie danych liczącej ponad 2 150 000 pozycji (aktualizowanych każdego dnia), możesz mieć pewność, że znajdziesz właściwe sterowniki dla posiadanego sprzętu.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji 1525


Jak mogę zaktualizować sterowniki Inspiron 1525?

Ręczna aktualizacja sterowników sprzętowych 1525 może zostać przeprowadzona przez Menedżer urządzeń, podczas gdy automatyczna aktualizacja odbywa się za pomocą oprogramowania do aktualizacji sterowników.

Dlaczego ludzie nie aktualizują sterowników Inspiron 1525?

Większość użytkowników nie aktualizuje sterowników urządzeń Inspiron 1525, ponieważ nie chce stwarzać problemów z komputerem. org/Question">

Kiedy jest odpowiedni czas na aktualizację sterowników Inspiron 1525?

Zalecamy okresowe aktualizowanie sterowników urządzeń Inspiron 1525, zwykle co najmniej kilka razy w roku. org/Question">

Jaki system operacyjny jest zgodny ze sterownikami Inspiron 1525?

Windows posiada obsługiwane sterowniki dla urządzeń Inspiron 1525.Wyzwania związane z konserwacją kierowców

Błędy Inspiron 1525 mogą być powiązane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami komputera. Kierowcy będą pracować pewnego dnia i z różnych powodów nagle przestaną pracować następnego dnia. Ekscytująca wiadomość jest taka, że prawdopodobnie możesz zaktualizować sterowniki urządzeń Laptop, aby uniknąć usterek.

Znalezienie dokładnego sterownika urządzenia sprzętowego związanego z Inspiron 1525 może być niezwykle trudne, nawet bezpośrednio na stronie internetowej firmy Dell lub powiązanego producenta. Możesz być weteranem komputerów PC, ale lokalizowanie, instalowanie i ręczne uaktualnianie sterowników Inspiron 1525 może zająć dużo czasu i całkowicie cię sfrustrować. Instalowanie nieprawidłowych sterowników może mieć niekorzystny wpływ na funkcjonalność sprzętu lub systemu operacyjnego.

Innym istotnym problemem jest użycie programu aktualizacji sterownika, który jest zbyt pracochłonny, aby to zrobić. Narzędzie do aktualizacji sterowników zapewnia nowe wersje sterowników dla sprzętu, a także możliwość zapisania kopii zapasowej bieżących sterowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Utrzymanie pliku kopii zapasowej sterownika jest doskonałą funkcją, która pozwala przywrócić dowolny sterownik z powrotem do poprzedniej wersji, w przypadku wystąpienia czegoś katastrofalnego.3 najpopularniejsze sterownika do Dell Inspiron 1525 (15"):


 • 15


 • 15 1545


 • 15 1564(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Dell Inspiron 1525 jednym kliknięciem w DriverDoc:Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Kasten 10 Nov 2012 23:54 2205

 • #1Level 10  

  #1

  Witam
  Dzisiaj wymieniłem paste termoprzewodzącą w Dell Inspiron 1525. Była fabryczna zmieniłem na Zalamn STG2. Nałożyłem cienką warstwę na procesor oraz cienką warstwę na radiator. Laptop się włącza na po 2 minutach zacina i nic się więcej nie dzieje. Co może być przyczyną? Chciałem sprawdzić temeratury w HWmonitor ale pokazał tylko temperature dysku. Czy w biosie da się sprawdzić gdzieś temperature procesora, ponieważ nie mogę znaleźć.
  Może pasta jest zła? kupowałem ją rok temu.

  Z góry dziękuję

 • #2qmegaLevel 11  #2

  Być może zbyt dużo nałożyłeś ten pasty? Ja osobiści nakładam tylko na procesor i odrobinkę. Później taką małą kropeczkę rozcieram czymś delikatnym po całości. Co do temperatury, to w 2 min w systemie pewnie nie odpalisz aida32/ Everest? Pozostaje tylko BIOS;/Pasta powinna być dobra. Co to za pasta tak BTW? Tak w ogóle to wiesz że po przekątnej się nie przykręca radiatora?

 • #3#3

  Paste zakładałem dwa razy, raz właśnie założyłem cienką warstwe na procesor i tak samo było. Zaskoczyła mnie duża ilość pasty co już była. No właśnie zdążyłem odpalić HWmonitor ale nie wiem dlaczego nie pokazuje temperatury procesora.
  Dotknąłem również tą rurke cieplną i była gorąca.

 • #4#4

  Wiatrak działa? Końcówka radiatora (jak ja to zwie „żeberka”) są czyste?

 • #5#5

  Wiatrak działa i żeberka wyczyszczone
  Jak pierwszy raz go włączyłem to był komunikat o pamięci, ponieważ jeden slot wyjąłem na chwilę i było coś o resecie pamięci, nie przeczytałem dokładnie.

 • #6#6

  Jak masz więcej niż jedną kość, to wyjmij jedną, i na zmianie. Może być to wina pamięci. Wyczyść jeszcze sloty na ten pamięci..

 • #7pitrala1Level 33  #7

  Stawiam na zły montaż radiatora.

 • #8#8

  Uruchomiłem i gdy się zaciął zostawiłem na chwile i po jakiś 40 sekundach się odciął hmm to dziwne, ale chyba fałszywy alarm zrobiłem bo zainstalowałem HWmonitor jeszcze raz i temperatura maks doszła do 52 stopni. Więc z temperaturą wszystko w porządku. Którym programem mogę sprawdzić stabilność procesora?

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Mr. $pam 20 Feb 2012 13:41 2869

 • #1Level 9  

  #1

  otóż to mam laptopa dell inspirion 1525 ze slotem na karty sim wchodzę na stronę della próbowałem już wszystkich sterowników żaden nie działa lub nie wykrywa urządzenia zaglądam w slot karty styki są karta sim pasuje ale jak to ruszyć żeby działało macie jakieś rady/inne sterowniki?

 • #3#3

  uu poprzedni właściciel nic w nim nie grzebał to chyba nie bo zaciekawiło mnie to gnazdo w którym są styki karta ładnie wchodzi i jest taki klik przy wkładaniu i wyjmowaniu jak w kartach sd
  a i w instrukcji jest jeszcze coś o wwan gsm i tylko pokazane jak włożyć kartę i nic więcej
  a wygląda to tak: http://img528. png

 • #4szwarcu1Level 14  #4

  Ja u siebie w d630 też mam gniazdo pod baterią na kartę sim, ale niestety modemu nie posiadam Tak więc u mnie niestety GSM nie bangla

 • Helpful post

  #5djasekLevel 24  #5

  Jeśli masz samo gniazdo a modemu brak, to nie będzie i sterowników potrzebować.

  Pozdrawiam

 • #6#6

  czyli modemu brak mam jeszcze telefon z funkcją modemu EDGE co chociaż częściowo rozwiąże problem

Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspron 1525

Bezpośredni link do pobrania Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspron 1525

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dodatek do instrukcji serwisowej Dell Inspron 1525